Kwietnia 23 2024 00:55:39

.
Informujemy, że 24 i 25 marca sekretariat ZNP będzie nieczynny.
ferie
Informujemy, że w czasie ferii zimowych sekretariat ZNP czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.
Zapraszamy na wspólną zabawę z okazji Dnia Kobiet.
Termin: 5.03.2016 r.
Miejsce: Restauracja Adria w Rudzie
Cena biletu dla członków ZNP: 40 zł (pozostałe osoby 70 zł)
W cenie wejściówki: napoje, przekąski, zabawa z dj, wiele innych atrakcji, losowanie nagród.
Bilety do nabycia w sekretariacie ZNP.
Ilość miejsc ograniczona.
ZAPRASZAMY.
Szkolenie SPAiO
Zarząd Oddziałowej Sekcji Pracowników Administracji i Obsługi zaprasza na wyjazdowe szkolenie, które odbędzie się w terminie 19.03. - 20.03.2016 r. w Domu Wczasowym "Nauczyciel" w Ustroniu - Jaszowcu.

Szczegóły szkolenia poniżej:
OFERTA

Zapisy z wpłatami w sekretariacie ZNP do dnia 26.02.2016 r.
ZAPRASZAMY!

Wesołych Świąt!
majówka 2016
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczki po Bawarii. Szczegóły w zakładce "Oferta turystyczna"
Regulacja płac pracowników administracji i obsługi
Informujemy, że w listopadzie rozpoczęła się regulacja płac pracowników administracji i obsługi rudzkich placówek oświatowych. W wyniku negocjacji płacowych pomiędzy Związkiem Nauczycielstwa Polskiego a organem prowadzącym ustalono, że:

- na podwyżki wynagrodzeń dla pracowników administracji i obsługi szkół i placówek od 1grudnia 2015 r. przeznacza się kwotę 3,5 mln zł rocznie. Została wprowadzona nowa tabela minimalnych stawek zasadniczych na wszystkich stanowiskach administracyjnych i pomocniczych. Nastąpi likwidacja 10 % premii regulaminowej na korzyść wyższego wynagrodzenia zasadniczego.
- kolejne zmiany wynagrodzeń dla pracowników administracji i obsługi placówek będą przedmiotem negocjacji w roku 2016.

Szczegółowe informacje dotyczące wysokości nowych stawek zasadniczych otrzymali prezesi ognisk.
wyjazd do Gruzji
Osoby zainteresowane wyjazdem do Gruzji w terminie 27.06.- 9.07.2016 zapraszamy na spotkanie informacyjne 18 - go listopada (środa godz. 16.00), które odbędzie się w siedzibie ZNP o godz. 16.00.
Ołomuniec
Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na wyjazd do Ołomuńca.
Mikołaj 2015
Zapraszamy na imprezę mikołajkową dzieci naszych członków.
Termin: 5 grudnia (sobota) godz. 11.00
Miejsce: Sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury w Rudzie ul. Janasa 28
W cenie biletu:
teatrzyk,
zabawa,
spotkanie z Mikołajem,
paczka
Bilety w cenie 20 zł (20 zł dofinansowanie ZNP) do nabycia w sekretariacie ZNP. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.
Obchody 110 - lecia ZNP
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we wczorajszych obchodach 110 - lecia ZNP w Miejskim Centrum Kultury. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim odznaczonym i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Najwyższym odznaczeniem związkowym, czyli Złotą Odznaką ZNP, wyróżnieni zostali: kol. Judyta Apel, kol. Mirosława Folkert, kol. Ewa Piguła, kol. Aleksandra Urbanek i kol. Mirosław Surma.

Symbolicznym zegarkiem za 25 - letni staż związkowy uhonorowanych zostało 25 osób. Kol. Zofia Jasicka odebrała odznakę za 50 - letnią przynależność do ZNP. Warto również wspomnieć, że po raz pierwszy wręczono nagrody Prezesa Oddziału prezesom ognisk. Za działalność na rzecz rudzkiego oddziału wyróżniono koleżanki Joannę Volkert, Mariolę Wawro, Iwonę Wyrwich oraz Grażynę Kędzior. Galę uświetnił występ poetycko - muzyczny kol. Jerzego Mazurka oraz świetny koncert zespołu Vox Cordis. Po uroczystości gości zaproszono na poczęstunek przygotowany przez uczniów CKP.

Relacja z wydarzenia -----> Obchody w MCK

Materiał w telewizji Sfera -----> SFERA TV