Kwietnia 19 2024 09:18:33

Sycylia 2016
Informujemy, że nie ma już miejsc na wyjazd do Sycylii. Termin wyjazdu uległ zmianie o jeden dzień - 04.07 do 13.07.2016.
życzenia
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi
składamy serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych,
satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy Wam za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej,
za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Życzymy zadowolenia z pracy, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów,
z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście największym autorytetem.

W imieniu Zarządu Oddziału
Prezes Irena Gajdzik
artykuł
Zapowiadany wcześniej artykuł dotyczący sytuacji pracowników administracji i obsługi. Zachęcamy do lektury.

ARTYKUŁ NA www.rudaslaska.com.pl
godziny otwarcia
Informujemy, że od 1 - go października sekretariat ZNP będzie czynny w czwartki od 8.00. do 16.00.
wczasy 2016
Do zakładki "Oferta turystyczna" dodano oferty wyjazdów wakacyjnych oraz propozycję listopadowej wycieczki na Słowację. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Zapisy w sekretariacie ZNP.
Wywiad
Zachęcamy do lektury, dzisiejszego wywiadu z kol. Prezes Ireną Gajdzik. Kolejny artykuł o sytuacji pracowników administracji i obsługi oraz o współpracy z miastem już wkrótce.

LINK DO WYWIADU

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebook'u ---------> Link
akcja protestacyjna
statystyka 2015
Prezesów ognisk prosimy o wypełnienie formularza statystycznego za 2015. Druk do ściągnięcia poniżej. Informujemy również, że spotkanie prezesów ognisk odbędzie się 9 września o godz. 14.00. Prosimy o przyniesienie wypełnionego formularza statystyki oraz aktualną listę członków ZNP. Ze względu na ważność omawianych spraw obecność obowiązkowa.

FORMULARZ STATYSTYCZNY 2015
nowy rok szkolny
Koleżanki i Koledzy !

U progu nowego roku szkolnego 2015 / 2016, wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – czynnym i emerytowanym członkom ZNP śląskich placówek oświatowych, serdecznie życzę samych dobrych szkolnych dni, sukcesów zawodowych, rodzinnych oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem Waszej satysfakcji, szacunku oraz uznania uczniów, rodziców i członków lokalnej społeczności.

Wszystkim członkom ZNP życzę także, aby spokój i stabilizacja znalazły miejsce w codziennym życiu, by nie trzeba było poprzez protesty walczyć o przestrzeganie prawa, o właściwe miejsce publicznej edukacji i jej pracowników w życiu społecznym oraz w budżecie państwa.

Wszystkiego, co najlepsze w nowym roku szkolnym.

Jadwiga Aleksandra Rezler

Prezes Okręgu Śląskiego ZNP
wyjazd Grecja
Informujemy, że wyjazd do Grecji planowany jest 5 sierpnia (środa) o godz. 5.15 z parkingu przy rogu ul. Ratowników i ul. Chorzowskiej w Nowym Bytomiu. Prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki.
godziny otwarcia
Informujemy, że do dnia 28 sierpnia sekretariat ZNP będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od. 9.00 do 13.00.